• Wouter van der Maden

Programma DBL 2020/2021

15 september 2020

Programma (onder voorbehoud) en uitslagen zoals gepubliceerd op de website van de DBL-teams, de DBL en de NBB-app. Beker en Europese wedstrijden staan ook in dit overzicht. De uitslagen met de actuele standen worden ook geplaatst op alle social media-kanalen van de Dutch Basketball Podcast.


September 2020

Dinsdag 22 september

15:30 BC Dnipro - Donar Groningen (voorronde Champions League)


Oktober 2020

Zaterdag 3 oktober

16:00 Apollo Amsterdam - Feyenoord

19:30 Den Helder Suns - ZZ Leiden

19:30 Donar Groningen - Almere Sailors

20:00 BAL - Yoast United

20:00 Aris Leeuwarden - The Hague Royals


Zondag 4 oktober

14:00 Landstede Hammers - Heroes Den Bosch



Woensdag 7 oktober

20:30 Donar Groningen - Apollo Amsterdam


Donderdag 8 oktober

19:30 Almere Sailors - Yoast United


Zaterdag 10 oktober

16:00 Apollo Amsterdam - Landstede Hammers

20:00 BAL - Aris Leeuwarden


Zondag 11 oktober

14:30 Feyenoord - ZZ Leiden

15:00 The Hague Royals - Den Helder Suns

16:00 Heroes Den Bosch - Donar Groningen



Donderdag 15 oktober

20:00 Heroes Den Bosch - Feyenoord


Zaterdag 17 oktober

19:30 Den Helder Suns - Aris Leeuwarden

20:00 ZZ Leiden - Almere Sailors

--:-- Yoast United - Apollo Amsterdam


Zondag 18 oktober

14:00 Landstede Hammers - Donar Groningen

15:00 The Hague Royals - BAL


Woensdag 21 oktober

19:30 Feyenoord - Yoast United


Donderdag 22 oktober

19:30 Almere Sailors - Apollo Amsterdam

20:00 Heroes Den Bosch - The Hague Royals


Zaterdag 24 oktober

19:30 Den Helder Suns - Landstede Hammers

19:30 Donar Groningen - The Hague Royals

20:00 BAL - ZZ Leiden


Zondag 25 oktober

16:00 Aris Leeuwarden - Heroes Den Bosch



Zaterdag 31 oktober

16:00 Apollo Amsterdam - BAL

19:30 Donar Groningen - Den Helder Suns

20:00 ZZ Leiden - Heroes Den Bosch

--:-- Yoast United - The Hague Royals

--:-- Almere Sailors - Aris Leeuwarden

November 2020

Zondag 1 november

14:00 Landstede Hammers - Feyenoord


Zaterdag 7 november

19:30 Den Helder Suns - Almere Sailors

19:30 Feyenoord - Donar Groningen

20:00 BAL - Landstede Hammers

20:00 Aris Leeuwarden - Apollo Amsterdam


Zondag 8 november

15:00 The Hague Royals - ZZ Leiden

16:00 Heroes Den Bosch - Yoast United



Donderdag 12 november

19:30 Feyenoord - Den Helder Suns


Zaterdag 14 november

16:00 Apollo Amsterdam - Den Helder Suns

--:-- Yoast United - Aris Leeuwarden

--:-- Almere Sailors - Feyenoord


Zondag 15 november

14:00 Landstede Hammers - The Hague Royals

15:00 Donar Groningen - ZZ Leiden



Donderdag 19 november

19:30 Almere Sailors - Landstede Hammers

20:00 Heroes Den Bosch - BAL


Zaterdag 21 november

16:00 Apollo Amsterdam - The Hague Royals

20:00 ZZ Leiden - Yoast United

20:00 Aris Leeuwarden - Donar Groningen


Zondag 22 november

15:30 Den Helder Suns - Heroes Den Bosch

19:30 Feyenoord - BAL

December 2020

Donderdag 3 december

19:30 Den Helder Suns - Yoast United

19:30 Landstede Hammers - ZZ Leiden

19:30 The Hague Royals - Almere Sailors

20:00 Aris Leeuwarden - Feyenoord

20:00 BAL - Donar Groningen

20:00 Apollo Amsterdam - Heroes Den Bosch


Zaterdag 5 december

19:30 Feyenoord - The Hague Royals

20:00 ZZ Leiden - Apollo Amsterdam

--:-- Yoast United - Donar Groningen


Zondag 6 december

14:00 Landstede Hammers - Aris Leeuwarden

16:00 Heroes Den Bosch - Almere Sailors



Donderdag 10 december

20:00 BAL - Den Helder Suns

20:00 Heroes Den Bosch - Landstede Hammers


Zaterdag 12 december

19:30 Den Helder Suns - Feyenoord

20:00 Aris Leeuwarden - BAL

20:00 ZZ Leiden - The Hague Royals

--:-- Almere Sailors - Heroes Den Bosch

--:-- Donar Groningen - Yoast United


Zondag 13 december

14:00 Landstede Hammers - Apollo Amsterdam



Zaterdag 19 december

19:30 Donar Groningen - Landstede Hammers

20:00 Aris Leeuwarden - Den Helder Suns

20:00 BAL - Feyenoord

--:-- Yoast United - Heroes Den Bosch

--:-- The Hague Royals - Apollo Amsterdam


Zondag 20 december

14:30 Almere Sailors - ZZ Leiden


Woensdag 23 december

--:-- Feyenoord - Den Helder Suns

Januari 2021

Zaterdag 2 januari

19:30 The Hague Royals - Aris Leeuwarden

20:00 ZZ Leiden - Feyenoord

--:-- Yoast United - Almere Sailors


Zondag 3 januari

14:00 Landstede Hammers - BAL

16:00 Heroes Den Bosch - Den Helder Suns

16:00 Apollo Amsterdam - Donar Groningen



Zaterdag 9 januari

19:30 Den Helder Suns - The Hague Royals

19:30 Feyenoord - Landstede Hammers

--:-- Yoast United - BAL

--:-- Almere Sailors - Donar Groningen


Zondag 10 januari

16:00 Heroes Den Bosch - Apollo Amsterdam

16:00 Aris Leeuwarden - ZZ Leiden



Zaterdag 16 januari

16:00 Apollo Amsterdam - Almere Sailors

19:30 Donar Groningen - Aris Leeuwarden

19:30 The Hague Royals - Heroes Den Bosch

20:00 ZZ Leiden - BAL

--:-- Yoast United - Feyenoord


Zondag 17 januari

14:00 Landstede Hammers - Den Helder Suns


Donderdag 21 januari

19:30 The Hague Royals - Yoast United


Zaterdag 23 januari

19:30 Den Helder Suns - Apollo Amsterdam

19:30 Feyenoord - Almere Sailors

20:00 Aris Leeuwarden - Landstede Hammers

20:00 BAL - Heroes Den Bosch

20:00 ZZ Leiden - Donar Groningen



Donderdag 28 januari

19:30 Landstede Hammers - Yoast United

20:00 Heroes Den Bosch - ZZ Leiden


Zaterdag 30 januari

16:00 Apollo Amsterdam - Aris Leeuwarden

19:30 Donar Groningen - Feyenoord

20:00 BAL - The Hague Royals

--:-- Almere Sailors - Den Helder Suns

Februari 2021

Zaterdag 6 februari

16:00 Apollo Amsterdam - ZZ Leiden

19:30 Feyenoord - Aris Leeuwarden

19:30 The Hague Royals - Donar Groningen

20:00 BAL - Almere Sailors

--:-- Yoast United - Den Helder Suns



Zaterdag 13 februari

19:30 Den Helder Suns - BAL

20:00 ZZ Leiden - Landstede Hammers

20:00 Aris Leeuwarden - Yoast United

--:-- Donar Groningen - Heroes Den Bosch

--:-- Almere Sailors - The Hague Royals



Donderdag 18 februari

19:30 Feyenoord - Apollo Amsterdam



Zaterdag 27 februari

19:30 Den Helder Suns - Donar Groningen

20:00 BAL - Apollo Amsterdam

--:-- Yoast United - ZZ Leiden


Zaterdag 28 februari

14:00 Landstede Hammers - Almere Sailors

15:00 The Hague Royals - Feyenoord

16:00 Heroes Den Bosch - Aris Leeuwarden

Maart 2021

Woensdag 3 maart

20:00 ZZ Leiden - Den Helder Suns


Donderdag 4 maart

19:30 The Hague Royals - Landstede Hammers

19:30 Feyenoord - Heroes Den Bosch

19:30 Donar Groningen - BAL

20:00 Apollo Amsterdam - Yoast United

20:00 Aris Leeuwarden - Almere Sailors

Basketball Cup

DO 24/12/20: 1/8 finale

DI 12/01/21: 1/4 finale

DO 14/01/21: 1/4 finale

DO 11/02/21: 1/2 finale

WO 24/02/21: 1/2 finale

ZO 28/03/21: finale

Play-offs

6 mei t/m 6 juni 2021

111 keer bekeken

Dutch Basketball Podcast

© 2020 Dutch Basketball Podcast

Sponsoren

leidseletselschadeadvocaten.jpg
AdvProBBall%20logo_edited.jpg
  • Instagram - Black Circle
  • Deezer - Black Circle