• Wouter van der Maden

Programma WBL 2020/2021

15 september 2020

Hieronder staat het programma van de Women's Basketball League zoals gepubliceerd in de NBB-app. Uitslagen en bijbehorende standen staan onderaan deze pagina en worden na iedere speeldag geplaatst op alle social media-kanalen van de Dutch Basketball Podcast.


September 2020

Zaterdag 19 september

18:45 Jolly Jumpers - Den Helder



Zaterdag 26 september

Bekerfinale: Binnenland - Den Helder

Oktober 2020

Zaterdag 3 oktober

18:00 Triple Threat - Martini Sparks

18:45 Jolly Jumpers - Loon Lions

19:00 Grasshoppers - Den Helder

19:45 Utrecht Cangeroes - Lekdetec Bemmel



Woensdag 7 oktober

20:30 Binnenland - Utrecht Cangeroes

20:30 Jolly Jumpers - Triple Threat

20:30 Loon Lions - Den Helder

21:30 Martini Sparks - Lekdetec Bemmel


Zaterdag 10 oktober

19:00 Den Helder - Jolly Jumpers

19:00 Utrecht Cangeroes - Grasshoppers

20:30 Lekdetec Bemmel - Triple Threat

20:45 Binnenland - Martini Sparks



Vrijdag 16 oktober

21:00 Martini Sparks - Grasshoppers


Zaterdag 17 oktober

16:00 Triple Threat - Den Helder

19:15 Binnenland - Lekdetec Bemmel

19:30 Loon Lions - Utrecht Cangeroes



Zaterdag 24 oktober

16:00 Lekdetec Bemmel - Grasshoppers

19:30 Triple Threat - Binnenland

19:30 Loon Lions - Martini Sparks

20:00 Utrecht Cangeroes - Jolly Jumpers



Zaterdag 31 oktober

19:00 Grasshoppers - Binnenland

19:00 Martini Sparks - Jolly Jumpers

19:30 Utrecht Cangeroes - Den Helder

20:30 Lekdetec Bemmel - Loon Lions

November 2020

Dinsdag 3 november

20:30 Binnenland - Loon Lions

20:30 Den Helder - Martini Sparks


Woensdag 4 november

20:30 Jolly Jumpers - Lekdetec Bemmel

20:30 Grasshoppers - Triple Threat


Zaterdag 7 november

18:00 Triple Threat - Utrecht Cangeroes

18:45 Jolly Jumpers - Binnenland

19:30 Loon Lions - Grasshoppers

20:30 Lekdetec Bemmel - Den Helder



Zaterdag 14 november

18:00 Triple Threat - Loon Lions

19:00 Den Helder - Binnenland

19:30 Utrecht Cangeroes - Martini Sparks

20:00 Grasshoppers - Jolly Jumpers



Zaterdag 21 november

19:00 Den Helder - Grasshoppers

19:30 Loon Lions - Jolly Jumpers

20:30 Lekdetec Bemmel - Utrecht Cangeroes


Zondag 22 November

19:00 Martini Sparks - Triple Threat



Vrijdag 27 november

20:30 Utrecht Cangeroes - Binnenland


Zondag 29 november

14:00 Triple Threat - Jolly Jumpers

14:00 Den Helder - Loon Lions

15:00 Lekdetec Bemmel - Martini Sparks

December 2020

Zaterdag 5 december

16:00 Triple Threat - Lekdetec Bemmel

19:00 Martini Sparks - Binnenland

20:15 Grasshoppers - Utrecht Cangeroes


Zondag 6 december

14:15 Jolly Jumpers - Den Helder



Zaterdag 12 december

19:45 Utrecht Cangeroes - Loon Lions

20:00 Grasshoppers - Martini Sparks

20:30 Lekdetec Bemmel - Binnenland


Zondag 13 december

14:00 Den Helder - Triple Threat

Januari 2021

Zaterdag 9 januari

18:30 Jolly Jumpers - Utrecht Cangeroes

19:00 Martini Sparks - Loon Lions

19:45 Grasshoppers - Lekdetec Bemmel

20:30 Binnenland - Triple Threat



Zaterdag 16 januari

18:15 Binnenland - Grasshoppers

18:45 Jolly Jumpers - Martini Sparks

19:00 Den Helder - Utrecht Cangeroes

19:30 Loon Lions - Lekdetec Bemmel



Zaterdag 23 januari

19:15 Triple Threat - Grasshoppers

19:00 Martini Sparks - Den Helder

19:30 Loon Lions - Binnenland

20:30 Lekdetec Bemmel - Jolly Jumpers



Zaterdag 30 januari

18:00 Grasshoppers - Loon Lions

19:00 Den Helder - Lekdetec Bemmel

19:15 Triple Threat - Utrecht Cangeroes

20:30 Binnenland - Jolly Jumpers

Februari 2021

Zaterdag 6 februari

18:15 Binnenland - Den Helder

18:30 Jolly Jumpers - Grasshoppers

19:00 Martini Sparks - Utrecht Cangeroes

19:30 Loon Lions - Triple Threat



Zaterdag 13 februari

18:00 Grasshoppers - Den Helder

18:30 Jolly Jumpers - Loon Lions

19:15 Utrecht Cangeroes - Lekdetec Bemmel

19:30 Triple Threat - Martini Sparks



Zaterdag 20 februari

18:15 Binnenland - Utrecht Cangeroes

18:45 Jolly Jumpers - Triple Threat

19:00 Martini Sparks - Lekdetec Bemmel

19:30 Loon Lions - Den Helder

Maart 2021

Zaterdag 6 maart

19:15 Utrecht Cangeroes - Grasshoppers

20:30 Lekdetec Bemmel - Triple Threat

20:45 Binnenland - Martini Sparks


Zondag 7 maart

14:00 Den Helder - Jolly Jumpers



Zaterdag 13 maart

17:00 Triple Threat - Den Helder

19:00 Martini Sparks - Grasshoppers

19:30 Loon Lions - Utrecht Cangeroes

20:45 Binnenland - Lekdetec Bemmel



Zaterdag 20 maart

11:30 Triple Threat - Binnenland

19:15 Utrecht Cangeroes - Jolly Jumpers

19:30 Loon Lions - Martini Sparks

20:30 Lekdetec Bemmel - Grasshoppers



Zaterdag 27 maart

19:00 Grasshoppers - Binnenland

19:00 Martini Sparks - Jolly Jumpers

19:30 Utrecht Cangeroes - Den Helder

20:30 Lekdetec Bemmel - Loon Lions

April 2021

Zaterdag 3 april

18:00 Binnenland - Loon Lions

18:30 Jolly Jumpers - Lekdetec Bemmel

19:30 Grasshoppers - Triple Threat


Zondag 4 april

14:00 Den Helder - Martini Sparks



Zaterdag 10 april

18:30 Triple Threat - Utrecht Cangeroes

19:30 Loon Lions - Grasshoppers

20:30 Jolly Jumpers - Binnenland

20:30 Lekdetec Bemmel - Den Helder



Zaterdag 17 april

17:00 Triple Threat - Loon Lions

19:00 Den Helder - Binnenland

19:30 Grasshoppers - Jolly Jumpers

19:30 Utrecht Cangeroes - Martini Sparks

20 keer bekeken

Dutch Basketball Podcast

© 2020 Dutch Basketball Podcast

Sponsoren

leidseletselschadeadvocaten.jpg
AdvProBBall%20logo_edited.jpg
  • Instagram - Black Circle
  • Deezer - Black Circle